במידה ואתה סובל מבעיית מזיקים או מעוניין לחסוך לעצמך את המטרד, תרצה וודאי לנקוט בפעולות היעילות, המהירות והבטוחות ביותר, שיפטרו אותך מהבעיה. חברת הדברה מקצועית, מחזיקה בציוד ובחומרים הדרושים על מנת לסיים את בעיית המזיקים או למנוע אותה, מעסיקה צוות מוסמך ומיומן שתפקידו להעניק לך שירות אדיב ומקיף, ומחזיקה בידע רחב שיסייע לה לבצע את פעולת ההדברה בדרך הטובה, הנכונה והאפקטיבית ביותר עבורך.

הדברה היא תחום מורכב העוסק בחומרים שעשויים להיות רעילים ומסוכנים. כאדם פרטי, וודאי אינך מחזיק במיומנות, בניסיון או בידע כיצד להרחיק מזיקים בצורה יעילה ובטוחה ואין ברשותך את החומרים המתאימים ואת הציוד הנדרש לעשות זאת.
ועל כן, מומלץ להשאיר זאת לאנשי מקצוע מוסמכים.

חברת הדברה מקצועית ואמינה תוכל להציג בפניך תעודות המסמיכות אותה לעסוק בהדברת מזיקים שונים, בשימוש בחומרים רעילים וכמובן תעודת ביטוח.
חברה מקצועית תעבוד תחת רישיון המשרד לאיכות הסביבה וגם, תחזיק צוותים מומחים בעל ניסיון, ידע ומיומנות בתחומי ההדברה השונים.

אנחנו בטבע הדברות מעניקים לך תדרוך מלא כיצד יש להתכונן לקראת ההדברה.
הדברה איננה מסוכנת לבני הבית כאשר ממלאים אחר ההוראות במדויק – מכסים מוצרי מזון, מאווררים היטב את המקום וכן, הנחיות נוספות הניתנות ספציפית לכל סוג הדברות, על ידי שירות ההדברות. לאחר סיום תהליך ההדברה ולפני כניסת המשפחה חזרה אל הבית.

הדברה מחזיקה כל עוד הבעיה לא חוזרת על עצמה. זה יכול להיות לתקופה ארוכה מאוד של כמה שנים, או לתקופה קצרה. הדברה היא לעיתים תהליך שיש להמתין בסבלנות לסיומו (למשל: בהדברת נמלים נידרש שהנמלים יאכלו את הפיתיון וייקחו אותו עימן לקן וכך תושמד האוכלוסייה כולה).
במידה ואתה מעוניין להימנע מהבעיה לפני שהיא מופיעה או חוזרת, מומלץ לשוב על ההדברה לפחות פעם בשנה – בהתאם לאופי המזיק ולסוג ההדברה עצמו.

מזיקים נמשכים למזון שבביתנו, לכן, חשוב שלא להשאיר מזון פתוח, לסגור פתחים, לרשת חלונות ולדאוג להיגיינה כללית בבית. לעיתים ובאופן טבעי, במיוחד עם בוא הקיץ, מוצאים המזיקים את דרכם אל ביתנו, ולכן, כדאי להיות מוכנים. מומלץ לבצע הדברה נגד מזיקים בחודשים אפריל – מאי וכמובן, בעת זיהוי נוכחות של מזיקים.

טבע הדברות היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין, המעסיקה צוות מיומן ומוסמך המתמחה בתחומי ההדברה השונים. החברה עובדת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה ועוברת כל העת קורסים והכשרות מקצועיות מתקדמות.
לטבע הדברות ציוד וחומרים איכותיים ובטוחים לשימוש ובעיקר ידע רב וניסיון שהופך את העבודה שלה למקצועית ויעילה. אנחנו זמינים עבורך 24 שעות, בכל הארץ עם שירות אדיב וליווי מלא עד לפתרון הבעיה. 706785

שירותי הדברה מסייעים בביטול ומניעת התפשטות מזיקים בבית.

שירותי הדברה יכולים לטפל במגוון סוגים של מזיקים כמו נמלים, עכברים וחרקים וכל חיה קטנה אשר חודרת אל ביתיכם וסביבתכם.

הכלים והטכניקות בשירותי הדברה כוללים ריסוס לקטילה או להרחקה עם חומרים מוסמכים, פיזור חומרי רעל, מלכודות או אמצעים אלקטרוניים.

התוצאות של שירותי הדברה ניכרות באופן מהיר ועשויות להיראות בשטח תוך זמן קצר.

נקיון השטח מחפצים גדולים ומלכלוך, הזזת מכשולים, סתימת חורים וחריצים ככל שניתן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות