הדברת תיקנים

קישורים נוספים

הדברת תיקנים מקצועית, בטוחה ויעילה

על מנת להתמודד עם מתקפת תיקנים, יש להיעזר בשירותיו של מדביר מקצועי שידע לא לחשוף אתכם לסכנות בריאותיות של חומרי הדברה מזיקים מחד, ולסלק את התיקנים מביתכם מאידך. בטבע הדברות רכשנו ידע וניסיון רב ואנו מעסיקים צוות מיומן ואדיב, שידריך אתכם כיצד להתנהל על מנת שההדברה תהיה יעילה, אך גם לא תפגע בבריאותכם.

אנו רואים את השמירה על בריאות לקוחותינו כחלק בלתי נפרד מן השירות אותו אנו מעניקים, ולכן אנו מקפידים על כללי הזהירות, ושמים דגש על מתן הנחיות מדויקות ללקוחותינו. הצוות שלנו עובר קורסים והכשרות על מנת להיות מעודכן בכל החידושים בתחום הדברה מקצועית, והחברה מצוידת בכל הרישיונות הנחוצים.
בנוסף לכך, אנו זמינים במשך 24 שעות ביממה למענה לכל פנייה ולכל צורך.

כל מה שרציתם לדעת על תיקנים והדברת תיקנים

מי אינו מכיר את החרקים הללו, המעוררים רתיעה ופושטים על הבית בשעות הלילה, אשר כל מפגש איתם הוא חוויה לא נעימה? הם מתגנבים מסדקים, ממחילות וממערכת הביוב, מתרבים במהירות ומגעם מעורר חלחלה.

איפה הם מסתתרים?

לאורך שעות היום, התיקנים מסתתרים בסדקים, במחילות, במערכות ביוב, בארונות מטבח, בחדרי אמבטיה ובארונות חשמל. בבואכם לבדוק דירה חדשה, חפשו עדות לקיומם של תיקנים בארונות ובחללים חשוכים, בחדרים לחים וחמים כמו האמבטיה והמטבח, בסדקים, בחריצים ובמערכת הביוב.

כיצד מתגוננים?

ניתן לצמצם את תופעת התיקנים בבית על ידי איטום סדקים, סילוק שאריות מזון מן הסביבה הביתית, הקפדה על ניקיון ומעקב תקופתי אחרי סימנים להימצאות תיקנים. במקרים בהם הבית נחשף למתקפת תיקנים, אין מנוס מהזמנת מדביר מקצועי.

הידעת?

  • התיקנים קיימים מעל 300 מיליוני שנה, והם בעלי יכולת הסתגלות מעולה.
  • קיימים מעל 5,000 מיני תיקנים ברחבי העולם, ורק פחות מאחוז מהם נמצאים בסביבות מחייה אנושיות.
  • יכולת ההישרדות וההסתגלות הגבוהה של התיקנים נובעת בין השאר ממזונם, שמגיע ממקורות אורגניים מגוונים מאוד.
  • התיקנים המתקיימים בסביבות מחייה של בני אדם התפשטו ברחבי העולם בעזרתנו האדיבה, והם “תופסים טרמפ” על גבי ספינות, מטוסים, רכבות ומשאיות.
  • מיני תיקנים מסוימים מסוגלים לחיות כמה שבועות ללא מזון, וכמו כן קיימים מינים עמידים לטמפרטורות קיצוניות ולתנאי מחייה קיצוניים.
  • בישראל קיימים כעשרים מיני תיקנים ידועים, ארבעה מהם חיים בבתינו.
  • תקופת ההתרבות העיקרית של תיקני הבית היא הקיץ.

קרא עוד: הדברת חרקים | מדביר מכרסמים

להזמנת שירות מהיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות