הדברה לעסקים

קישורים נוספים

הדברה לעסקים-היום יותר מתמיד!

הדברה לעסקים הנה מילה רחבה ומכילה מגוון של סוגי הדברות, תלוי בסוג המזיק, סוג העסק, האם מדובר בעסקי המזון או מחסני תבואה, או שמא חנות ממוצעת המוכרת כלי בית, הלבשה וכו’.

הדברות לעסקי המזון

 

כמו בכל תחום חשוב מאד להעזר באנשי מקצוע מוסמכים אשר ידעו להתאים את ההדברה הנכונה לבעיה שיש לכם בעסק. ואף לפעול כאמצעי מניעה לעתיד. המציאות הוכיחה כי תמיד עדיף להתכונן לבאות, בייחוד כאשר אתם מודעים לבעיות עתידיות שעלולות לצוץ.

בדיוק כפי שקרה בתוואי הרכבת הקלה בתל אביב וגוש דן, אלפי עסקים הממוקמים בסמוך לעבודות התשתית סבלו ממכת מזיקים ועכברושים אשר ברחו מאימת עבודות החפירה והבינוי ונמלטו, איך לא.. ישר לעסקים הנמצאים בסמוך לתוואי. שם מצאו מסתור חמים ונעים ולרוב גם מקורות מזון בשפע. מכאן שהם הפכו את החנויות והעסקים לביתם ובשל התנאים הנוחים התרבו במהירות עצומה, ובכך הפכו למטרד תברואתי מסוכן ולנזק כלכלי ממשי לעסקים.

הרי גם אם אתה בעל סופר שכונתי או חנות כלשהי, לא תרצה לדעת שבעסק שלך מסתובבים בעלי בית על ארבע, העושים בעסק כבשלהם, מותירים צואה וחיידקים מסוכנים. ובנוסף יכולים להפתיע את הקונים, דבר שיגרום לנטישה מיידית של הלקוחות ולאובדן פרנסה, במקרה הטוב לכמה שעות ובמקרה הרע יעלו על העסק פוסט בפייסבוק ויספרו על מכת המזיקים והעכברושים בעסק.

כך בקלות בעל עסק יכול לאבד פרנסה וגם את הבריאות, לכן חשוב מאד להערך מראש לכל תרחיש, ולא רק אלא לבצע הדברה כל שנה, לוודא שאין מכרסמים וכו’. הרי עבודות הרכבת הקלה לא התחילו בבוקר בהיר אחד ובהפתעה (הלוואי)
וגם לא הקמת הבניין ליד העסק.

כל אלו הנם פעולות ארוכות טווח כאשר לרוב העסקים והדיירים בסביבה הסמוכה מודעים לכך חודשים ולעתים גם שנים מראש. לכן אין מדובר בגורם הפתעה, אלא בחוסר הקפדה שלכם או בעצם ההפנמה כי מצבים כאלו קורים חדשות לבקרים.

כל תהליך הדברה בטבע הדברות מבוצע בכפוף למספר כללים ותנאים:

1.בהתאם לסוג העסק והמזיקים נקבע חומר ההדברה והמינון בו יעשה שימוש, ממש כמו בבית מרקחת בו מערבבים
לכם את התרופות המתאימות. בעסקים בהם ישנם גם מכרסמים עושים שימוש במלכודות ולא ברעלנים, מטעמים מוסריים.

2.ההדברה מבוצעת בפועל רק כאשר העסק סגור לקהל, ובהתאם לחומרים בהם נעשו שימוש יש איסור להישאר במקום למספר שעות מוגבל עליו נודיע לכם טרם להדברה. בעסקי מזון המצב מורכב יותר שכן ערבוב או סמיכות של רעלנים לאוכל מעולם לא תרמה לאנושות טוב.. לכן העבודה בעסקי מזון מבוצעת בשיטות דומות/אחרות המותאמות לכל עסק.

3.הדברה חייבת להיות מבוצעת מדי שנה ולעיתים גם מדי חצי שנה, כאמור בהתאם לסוג העסק והסחורה הנמצאת במקום. אנו בטבע הדברות עורכים גם ביקורות יזומות עבור העסק, בהתאם לבקשת הלקוח.

4.הדברה לחנות או עסק בתוך מבנה שונה לחלוטין מאשר בשטחים הפתוחים של העסק, חצר וכדומה. לכן במקרים אלו אנו בטבע הדברות עושים שימוש גם במלכודות שנועדו לתפיסת המכרסם בחיים, מכרסמים אלו מגיעים מחוץ לשטח העסק במטרה למצוא מסתור ממזג האוויר ומזון.

5.טבע הדברות הנה ספק מורשה של משרד הבטחון מזה שנים רבות, ומספקת שרותי הדברה לבסיסי צה”ל ברחבי ישראל, למוסדות וגופים ציבוריים, שרותים קהילתיים ולמגזר הפרטי.

להזמנת שירות מהיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות