הדברה ירוקה

הדברה ירוקה. באמת יש כזה דבר? 

כמה פעמים שמעתם את המונח המאד מאד פופולרי "הדברה ירוקה", או "הדברה בטוחה" ואפילו "הדברה טבעית"? אנו בטוחים שלא פעם ולא פעמיים ואפילו השקעתם כמה מאות שקלים בהזמנה של הדברה שכזו, מתוך מחשבה שאתם עושים נכון וטוב לבני הבית, לעצמכם ולסביבה. 

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

אנו בטבע הדברות נתקלנו לא אחת, בלקוחות הדורשים מאיתנו הדברה ירוקה כי שמעו מהשכן או בן משפחה שגם אצלו ביצעו הדברה ירוקה וזה מומלץ. אז מראש מתנצלים בפני הלקוח ואומרים את האמת וכך גם לכם כאן – אין כזה דבר הדברה ירוקה, לא טבעית ולא אקולוגית.

אז למה הכוונה "הדברה ירוקה"? 

נעשה סדר – כאשר אנו אומרים "הדברה ירוקה" הכוונה היא להדברה עם מרכיבים טבעיים בלבד, שאינה גורמת נזק לאדם, או לסביבה. עד כמה שידוע לנו, עדיין לא מצאו את השילוב המושלם הזה ואין לתת למונחים כמו "הדברה אקולוגית" "הדברה אורגנית" ושאר ההטיות לבלבל אתכם. מדבירים המשתמשים במונחים אלו עושים זאת מתוך מטרה אחת – לבצע את ההדברה אצלכם בבית או בעסק, אך בפועל מבצעים הדברה קונבנציונלית לכל דבר ועניין בעוד אתם בטוחים כי קבלתם הדברה "טבעית וירוקה". 

אילו סוגים של הדברה יש? 

למזיקים/ מכרסמים/ חרקים, יש את סוגי ההדברה המתאימים להם. אנו, בטבע הדברות, מקפידים להשתמש בחומרים הבטוחים והאיכותיים ביותר שיש, שקיבלו את האישור הרשמי ממשרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה כי אכן הם מותרים לשימוש. 

בנוסף לחומרי ההדברה המעולים שלנו, אנו מקפידים להשתמש בשיטות חדשניות בתחום ההדברה ומתאימים לכל לקוח את השיטה המתאימה עבורו לסילוק המזיקים והמכרסמים השונים בהתאם לתנאי השטח והממצאים שנתגלו. בסיום עבודת ההדברה, אנו מעבירים ללקוח את כל ההנחיות וההסברים הדרושים להמשך פעילות/ עבודה/ שהייה באזור המטופל, באופן בטוח שאינו פוגע באנשים, או בבעלי החיים שבסביבה. 

טבע הדברות להדברה מקצועית ובטוחה!

חברת טבע הדברות, פועלת בתחום ההדברה מעל עשר שנים ומתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים והחרקים, כולל הרחקת יונים, לכידת נחשים ועוד. אנו עובדים עם חומרים בעלי רעילות נמוכה ומיישמים אותם באמצעות שיטות הדברה חדשניות ובטוחות. צוותי המדבירים של טבע הדברות, עברו הכשרה מקצועית וכולם בעלי הסמכה ורישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה והיתר של הרט"ג (רשות הטבע והגנים).טרם ביצוע עבודת ההדברה אנו מבצעים ניטור ואבחון של המזיק על מנת לדעת באיזה חומר להדביר, באיזו כמות ובאילו מקומות, על מנת שלא יהיה פיזור יתר של חומרים ללא צורך. 

אנו עובדים במגזר הפרטי והעסקי ובין לקוחותינו ישנם גופים מוניציפליים שונים, מוסדות, כביש 6 מסעדות, מפעלים, חברת חשמל ועוד.

שירות אדיב ואישי

אנו מלווים את לקוחותינו ברחבי הארץ באדיבות ובמסירות לאורך כל שלבי ההדברה ומעניקים להם אחריות לצד מלוא המידע והתמיכה. >> עם כפתור המשך קריאה המוביל לעמוד אודות.

מוצרים קשורים

זקוקים להדברה, מכל סוג שהוא?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות

×