שירותי דיגום מים (בדיקות איכות מים)

שירותי דיגום מים (בדיקות איכות מים) מקצועיים ויסודיים – טבע הדברות תבצע את הבדיקה ותנפיק עבורך את האישורים הדרושים לך, מים נקיים ובטוחים לשתייה, רחצה, שטיפת כלים ושימושים אחרים – הם אחד הדברים החשובים לנו ביותר בבית.

תוכן עניינים

מה זה דיגום מים ?

כדי לבדוק את איכות המים, נעשה שימוש בפעולות כמו דגימת (דיגום) מים ובדיקתם במעבדה לזיהוי מרכיבים שונים במים. פעולת הדגימה מתבצעת כדי לאסוף מידע על המרכיבים הכימיים והפיזיקליים של המים, כמו רמות של מתכות, חומציות ואלקליות, חומרי מזון, כימיקלים ובקטריות, כדי לוודא שהמים מתאימים לשתייה או לשימושים נוספים בהתאם לתקנות המקומיות והבינלאומיות.

על מנת לוודא שהמים המגיעים אל הברזים בבתינו הם טובים וראויים לשתיה, דורש משרד הבריאות מכל בניין מגורים אחת לשנה לבצע דיגום מים על ידי חברה מקצועית ומוסמכת.

בנוסף, כל בניין מגורים או בית פרטי חדש שמעוניין בטופס 4 – חייב לעבור ניקוי וחיטוי של מערכות המים והצנרת – על ידי חברה מקצועית ומוסמכת – ועל מנת להשלים את התהליך, לבצע דיגום של המים, אף הוא על ידי גורם שהוכשר לכך – ורק אז יקבל את האישורים המתאימים לקבלת טופס 4.

דיגום מים מקצועי במעבדה מוסמכת

חברת טבע הדברות, העוסקת שנים רבות בניקוי וחיטוי מערכות מים, תבצע עבורך הליך דיגום מים מקצועי ומוסמך, ותעניק לך את האישורים הדרושים לך. לנו בטבע הדברות, צוות המתמחה בדיגום מים, שעבר הכשרה והסמכה לביצוע ההליך – על ידי רשויות הבריאות. לאחר תהליך הניקוי והחיטוי של מערכות המים שלך, ייקח הצוות מבחנה ובה דגימת מים
ויעבירה למעבדה של משרד הבריאות. במעבדה יעברו המים בדיקות מיקרוביולוגיות קפדניות לאיתור חיידקים כגון:

  • קוליפורמים צואתיים
  • חיידקי סטרפטוקוקוס וחיידקים אחרים
  • כלור במים

אנו דואגים לכל האישורים הדרושים

במידה וימצאו המים נקיים וראויים – יונפק עבורך אישור שאכן הם תקינים לשתייה.

טבע הדברות תעניק לך שירות מקצועי, אדיב ואחראי ותסייע לך בקבלת האישורים הדרושים לך בצורה מהירה ויעילה – וחשוב מכל: תדאג למים נקיים וראויים לשתייה בברזים שלך.

להזמנת דיגום מקצועי ומוסמך של מערכות המים שלך, התקשר אלינו עוד היום!

קרא עוד:  חיטוי מאגרי מים

לשירות מהיר, נא השאירו פרטים ונחזור מיד