כך תיפטרו מהחרקים בבית מבלי לפגוע בבריאותכם

קישורים נוספים

חרקים המשתכנים בבית הם מפגע שבמידה ואינו מטופל כראוי, יכול להעיב על איכות חייכם במידה ניכרת ולאורך זמן. הדברה נכונה מתחילה מאיתור המפגע בזמן, וממשיכה בטיפול המתאים לשורש הבעיה, שבמקרה של חרקים פירושו מיקום הקן שלהם. לטבע הדברות קיים צוות מנוסה ומיומן, המסוגל לאתר את המקום ממנו מגיעים החרקים לביתכם, ומיישם את שיטת ההדברה המתאימה עבור כל חרק. לפניכם מדריך מקוצר המורה כיצד ניתן לטפל בבעיית חרקים מבלי לפגוע בבריאות בני הבית.

שימוש מושכל באמצעי הדברה

בטבע הדברות אנו משתמשים בחומרי הדברה חדישים, שרעילותם לבני אדם נמוכה יחסית. בנוסף לכך, צוות טבע הדברות פיתח שיטות הדברה ייחודיות, אותן אנו מיישמים בשטח. לפני ההדברה עצמה אנו מבצעים אבחון של המזיק וחומרת הנגע, ורק לאחר מכן מיושמת שיטת ההדברה המתאימה.

נמלים

כשמדובר בנמלים, יש לאתר את הקן שלהן ואז לטפל בג'ל. ניתן גם להשתמש באבקות ובריסוסים. במידה ולא מצליחים לאתר את הקן, משאירים לנמלים פיתיונות שהוזרק אליהם ג'ל. הנמלים יישאו את הפיתיונות לקן ויאכילו את המלכה. כאשר המלכה תמות, הקן יושמד.

תיקנים

הטיפול היעיל בתיקן הגרמני הוא בעזרת ג'ל. כאשר מדובר בתיקנים גדולים, יש לרסס את פתחי הביוב בסביבת הבית, שכן זהו בדרך כלל המקום ממנו הם מגיעים.

פרפרים וחרקים מעופפים אחרים

אם יש בעיה של פרפרים בבית ואתם מחזיקים כרית לחימום שרירים, היפטרו מכרית החימום. היא מכילה קטנייה המושכת את הפרפרים. חיפושיות מזון ועש יכולים להגיע ממזון ארוז שקניתם בסופר, מקערת פירות או מקערת אגוזים ישנה. יש להיפטר מן המזון הנגוע, לרסס – ולטפל בעזרת ג'ל. בעשים וחיפושיות מזון ניתן גם לטפל בעזרת פרומון מיוחד.

מניעה וטיפול בטיחותיים

בכל מקרה של התקפת חרקים בביתכם, הדבר הבטוח והנכון לעשות הוא לפנות לחברת הדברה מנוסה ויעילה. חברת טבע הדברות מיישמת שיטות הדברה מתקדמות ומקפידה להשתמש בחומרים בעלי רעילות נמוכה ככל האפשר. כמו כן, חברת טבע הדברות מקפידה לטפל בשורש הבעיה, כך שלא תצטרכו להזעיק את השירות שוב כעבור מספר שבועות. לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי הדברה התקשרו למוקד הטלפוני של טבע הדברות שמספרו 1-800-290-280

קרא עוד: הדברת חרקים | רשת יונים | לוכד יונים

זקוקים להדברה, מכל סוג שהוא?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות