יש לכם יותר יונים מלקוחות בעסק? כך תלכדו אותן

קישורים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יונים נחשבות לחיה מופלאה ואלגנטית המשתלבת בנוף העירוני והכפרי בצורה מושלמת, אך יונים עלולות להוות מטרד לא פשוט כלל וכלל, לא בבית הפרטי ובוודאי שלא בבית העסק. יונים מביאות עמן חיידקים, לכלוך ורעש וכן, יכולות להרוס דברים בסביבת בית העסק ואף לקנן ולגרום לפגעים סביבתיים שונים.

חברת “טבע הדברות” הנה חברת הדברה מקצועית המתמחה בהדברה של כל סוגי המזיקים וכן גם של יונים. מומחיות החברה מאפשרת לה להשתמש בשיטות חדישות ומודרניות ובעת הצורך גם בחומרים בעלי רעילות לא גבוהה. החברה אף דואגת לחיטוי ולניקוי של המקום, ועובדת בשיטה מקצועית הכוללת איתור של המזיקים, במקרה זה יונים, ותכנון אסטרטגיה שמטרתה לשים קץ למטרד בבית העסק. כיצד תוכלו ללכוד או לסלק יונים באופן היעיל ביותר?

לכל מקום הפתרון שלו

חשוב לזכור שכאשר מדובר בהדברה של יונים או בסילוקן, עבור כל מקום בבית העסק יותאם פתרון שונה. חברה מקצועית כמו “טבע הדברות” תוכל לנקוט בשיטה הטובה ביותר לסילוק של היונים מהמקום שבו הן מקננות.

להלן מגוון דוגמאות למיגור תופעת היונים במקומות שונים בבית העסק:

  • יונים בהאנגרים – אחת התופעות המטרידות בבתי עסק אשר ממוקמים בהאנגרים הן היונים. הפתרון לכך הוא לאטום את ההאנגר, מה שימנע מהיונים להיכנס פנימה. אם לא ניתן לבצע איטום, יש למקם מלכודות לא קטלניות ליונים, כלומר כלובים שבהם מונח מזון כפיתיון; המזון גורם ליונים להיכנס אל תוך הכלוב ולאחר הלכידה הן מורחקות מהמקום. מדובר בשיטת של מיגור תופעת היונים בצורה יעילה והומאנית אשר גם פותרת את הבעיה וגם לא פוגעת ביונים. בנוסף, ניתן להשתמש במכשירים המשמיעים רעש בתדרים שהיונים מסוגלות לשמוע, מה שמאפשר להרחיק אותן בלי לפגוע בסביבה.
  • יונים בסביבת רשתות – פעמים רבות יונים מגיעות לדגור ולקנן בסמוך לרשתות, לחלונות וכדומה. הפתרון במקרים אלו כולל אטימה של הרשתות בצורה היעילה והטובה ביותר. כך ניתן למנוע את כניסת היונים ואת הצטברותו של לכלוך מהפסולת שהן מותירות אחריהן.
  • יונים באדן החלון ובמרזבים – יונים אשר מתיישבות באדן החלון של בית העסק או במרזבים ניתנות להרחקה על ידי התקנה של רשת או של דוקרנים. לא מדובר בדוקרן אשר מכאיב ליונים אלא בכזה שלא מאפשר להם להתמקם באזור, וכך הן נמנעות מלהגיע לאזור.

קרא עוד: רשתות יונים לבית | הדברת מזיקים | הדברה ברמת גן

זקוקים להדברה, מכל סוג שהוא?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות

Call Now Button
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping