חיטוי נגד קורונה

חיטוי נגד קורונה

קישורים נוספים

טבע הדברות – חיטוי ומניעת קורונה.

פרופורציות וטיפול מניעתי. אלו ההמלצות שלנו בכל הנוגע להתנהגות האזרחים בתקופה הנוכחית.

כולנו רואים חדשות, וכולנו קוראים באתרים השונים ובעיתונים על המגפה העולמית הפוקדת את כל העולם, וכיצד כל מדינה מנסה בדרכה, להתמודד עם הקורונה ומנסה למנוע את התפשטותה.

ובכל זאת, למרות ועל אף כל הקורה מסביב, חשוב לשמור על פרופורציות, להישמע להוראות הרשויות ומשרד הבריאות, אחרת לא רק שהמגפה תמשיך את התפשטותה, גם לא נוכל לשלוט בה.

כללי היגיינה וחיטוי במרחב הפרטי והמרחב הציבורי.

על מנת לשמור על בריאות הציבור, הוציאו הממשלה ומשרד הבריאות, הוראות לשמירה על היגיינה וכיצד יש להתנהג במרחב הציבורי והפרטי, כמו למשל – אין ללחוץ ידיים, אין לעמוד במרחק של פחות מ- 2 מטר אחד מהשני, שטיפת ידיים מוקפדת בסבון / אלכוג’ל, יש להתעטש רק למרפק ועוד הנחיות נוספות.

בכל הקשור למרחבים הפרטיים של האזרחים – הנחתה הממשלה כיצד יש לנהוג מי שנמצא בבידוד, על כל מעגלי ההיכרות והקרבה, ובין כל אלו, עלתה השאלה מה יש לעשות וכיצד יש להיערך למניעת התפשטות הקורונה בתחבורה הציבורית?


חברות האוטובוסים, אפיקים, הזמינה אותנו, למבצע חיטוי וניקוי יסודי של כלל אוטובוסי החברה. את החיטוי בצענו בעזרת החומר “סימקסין” שהינו תכשיר חיטוי רב ערכי משמיד חיידקים פטריות ווירוסים, זאת בנוסף לערכות המגן העצמיות, שקבלו נהגי החברה.

צעדי מניעה אלו, תורמים לתחושת הביטחון האישי והסביבתי ועל מנת שנוכל להמשיך ולצמצם את התפשטות הקורונה, נדרשות גם חברות נוספות לביצוע פעולות שכאלו, אמנם הימים עמוסים, אך אנו מגיעים לכולם ולכל אזור נדרש בארץ.

עד מתי?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית, כך שכל שנותר הוא להמשיך ולחטא, להקפיד על שמירת נגיעה ואזורים סטריליים שעברו חיטוי. זהירות מונעת התפשטות וזהו צו השעה של כולנו.

מי מוסמך לטפל בפעולות חיטוי נגד קורונה?

כמו בכל משבר, תמיד יהיו אלו שינצלו את המצב לרעתם של הזקוקים לסיוע, הן במחירים גבוהים ובין אם ברישיון שאינו תקני. אנו בטבע הדברות, פועלים בתחום ההדברה שנים רבות, ומתמחים בהדברת מכרסמים, חרקים ומעופפים, לכידת נחשים וזוחלים, הרחקת יונים, איוד בגז ועוד.

טרם סגירת העבודה עם חברת ההדברה, חשוב לבקש לראות רישיונות מתאימים ואישורים רלוונטיים ועדכניים לביצוע פעולות הדברה מכל סוג שהוא, ולבדוק מהו ניסיונו של המדביר המגיע לבצע את ההדברה והחיטוי.

טבע הדברות לחיטוי ומניעת קורונה ומזיקים אחרים.

צוותי ההדברה של טבע הדברות הינם צוותים מנוסים ומקצועיים, אשר עוברים הכשרות מקצועיות לכל סוגי ההדברות והריסוסים.

אנו עובדים עם הסקטור הפרטי, העסקי והמוסדי, כמו מוסדות חינוך, בתי עסק, בתי חולים, מבני מגורים, בתים פרטיים ועוד.

בנוסף, טבע הדברות מפתחת שיטות חדישות, מותאמות לסוגי המזיקים/ חרקים, ואף מדבירה בחומרים ירוקים אקולוגיים עפ”י דרישה וצורך.

שלבי ההדברה:
• איתור וניטור של המזיק באמצעות מלכודות דבק עם פרומון, המיועד למשיכת מזיקים ספציפיים.

• ממשק משולב IPM – בדיקת כל אפשרויות ההדברה לפני ביצוען בפועל.

• הדברה.

אנו מחזיקים ברישיון המשרד להגנת הסביבה (מס’ 1484) ובהיתר לכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים.

טבע הדברות, מתחייבת לשירות מקצועי ואמין לכל לקוח – תוך ביצוע כל הפעולות הנדרשות לאיתור, לניטור ולהרחקת המזיק, או להשמדתו ומעניקה תעודת אחריות על הדברה בהתאם.

ניתן להזמין שירות 24 שעות ביממה ולקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר – ללא התחייבות.
כמו כן, נלווה אותך לאורך השירות כולו, נספק הנחיות מדויקות להכנת האזור להדברה.

להזמנת שירות מהיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping