קישורים נוספים

נמלים, תיקנים ומכרסמים, הם חלק מהמזיקים שיכולים להטריד את חייכם, אך אין כל סיבה לכך.
אם כבר קראתם מעט על שיטות ההדברה ואתם מרגישים שאתם לא יודעים במה עליכם להשתמש או מהו הפתרון היעיל ביותר עבורכם, אתם לא לבד. במיוחד עבורכם ריכזנו במאמר את שיטות ההדברה השונות והמלצות במה להשתמש בשטח שלכם.

An image of a termite exterminator.


הדברה אלקטרונית

הדברה העושה שימוש באמצעים אלקטרוניים בהם גלי אולטרה סאונד, ויברציות, שיבוש השדה המגנטי ותאורה.
כל אילו אינם מזיקים ואינם מפריעים לבני האדם אך מרחיקים מזיקים שונים. בדרך זו אפשר להרחיק נמלים, חולדות, ציפורים, עטלפים ועוד כאשר בהתאם למזיק תיבחר שיטת ההדברה.

טיפולי ג'ל

טיפולי ג'ל יעילים מאד להדברת קנים של נמלים ולחיסול תיקנים. את הטיפות מניחים במקומות שונים והנמלים או התיקנים לוקחים אותן איתם ובכך גורמים לחיסול יסודי של הקן כולו ומכאן להיעלמות המזיקים.

ריסוס

ריסוס היא שיטת הדברה מוכרת אך היא חייבת להתבצע על ידי בעל מקצוע שמכיר היטב את סוג המזיק ושעבר הכשרה מתאימה לעסוק בתחום. הריסוס יכול להתבצע כדי להרחיק את פשפש המיטה, לחסל נמלים, טרמיטים ומזיקים נוספים. בטרם הפעולה יש לשאול את חברת ההדברה כיצד לנהוג לפני ואחרי ההדברה.


רעלים מורשים

ישנה קבוצת רעלים מורשים, בהם קוביות, אבקות, שיקוי ועוד ואילו מיועדים להתמודדות מול מזיקים "קשים לטיפול" כמו חולדות ועכברים. מזיקים אילו יוצרים נזק בבית ומסוכנים לבני אדם. הטיפול בהם חייב להתבצע במקצועיות ועל ידי צוות מיומן שיודע מהן השלכות השימוש בחומרים השונים ומהי ההשלכה של מזיקים אילו בתוך המבנה.

הדרך הטובה ביותר לבחור את שיטת ההדברה

בעת ביצוע ההדברה יש לבחור את השיטה המתאימה לסוג המזיק, לאופן בו הוא שוכן במבנה ולתוצאות המבוקשות. הדרך הטובה ביותר להבטיח הדברה יעילה היא לפנות לחברה מקצועית, מנוסה ובעלת אישור לעבוד בתחום.

חברת טבע הדברות מעמידה לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה, שעבר ועובר הכשרות ייעודיות בתחום ההדברה.
המטרה שלנו היא לספק לכם שירותי הדברה שיסלקו את המזיקים תוך שמירה על בריאותיכם.

הצוות המנוסה שלנו בחברת טבע הדברות בע"מ מספק שירותי הדברה מקצועיים, הומניים
וללא פגיעה בבריאות דיירי הבית. צוות המדבירים שלנו ישמח לסייע בהדברה, סילוק וריחוק המזיקים מביתכם.

קרא עוד: רשת יונים לבית | לכידות נחשים

להזמנת שירות מהיר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות